Obilježavanje Mjeseca hrvatske knjige
Autor: Maja Pavičić, 1. 12. 2023.

Mjesec hrvatske knjige je nacionalna manifestacija koja se tradicionalno obilježava svake godine od 15. listopada do 15. studenog. Ovogodišnje izdanje pod nazivom Književnost bez granica posvećeno je književnim prevoditeljima uz slogan Nek’ ti riječ ne bude strana(c).

Tim su povodom učenici razredne nastave snimili video koji možete pogledati u nastavku, a učenici predmetne nastave izradili su e-book u kojem je istaknuta važnost čitanja i razvijanja čitateljskih navika od najranije dobi. Na sljedećim stranicama pridružite se putovanju na kojem se krije 100 razloga zašto je dobro čitati.